Bir şeyleri Değiştiremiyorsanız Yolunuzu Değiştirin
KETOLYA
Hikayemiz
Hikayemiz

Merhaba güzel insan; 

Sana kısa ama fark yaratan hikayemden bahsedeceğim ki sana ilham olsun ve kendi hayatında nasıl fark yaratabileceğini bir de benim hikayem aracılığı ile hisset.

2019 senesinin bi’ eylül gününde artık obezite seviyesine ulaştığını düşündüğüm kilolarıma veda etmek adına doktor kontrolü eşliğinde düşük karbonhidrat diyetine (low carb) başlayarak bir dönüşüm serüveni başlattım.

Yazın ilk habercisi olan 1 Haziran 2020 tarihinde ise doktorumun yönlendirmesi ile keto diyete geçerek farklı bir beslenme serüvenine dahil oldum. Keto diyet bana o kadar iyi geldi ki aylarca ve inatla benden ayrılmak istemeyen kilolarım bana hızla veda etmeye başladı. Serüvenimin sonlarında toplamda 25 kiloma veda ederek, içimden yeni bir ben doğurdum.

Hayatımın o dönüm noktasından beri ketojenik beslenmeyi asla bırakmadım. (Keto diyet değil ketojenik beslenme şekli diyorum, önemli bir ayrım)

Bu kendi adıma devrim diyebileceğim serüven beraberinde Ketolya markasının doğuşunu getirdi. Bu süreç kendim için bir doğum olduğu gibi, markam için de bir doğumdu. 

Eksilirken aslında çoğaldığım ve “daha” olduğum bir serüven, yeni bir serüveni beraberinde getirdi. 

Ketojenik beslenmeye uygun güvenilir tedarik ağım ile olabildiğince uygun fiyatlı temin ettiğim ürünleri sizlerle buluşturuyorum.

Uğur getirsin.  

Senin hikayende görüşmek üzere.

YUKARI ÇIK